Поставете оглас
Популарни категории

Можеби ќе ве интересира

автодигалка LIEBHERR LTM1070 LIEBHERR LTM1070 235.000 € Автодигалка 11/2005 LTM1070 Полска, Bogucin
вилушкар на три тркала LINDE E 16EVO-Elektro LINDE E 16EVO-Elektro 11.900 € Вилушкар на три тркала 2016 3550 м/ч Бугарија, RUSE
багер за манипулација на материјали ATLAS 350 MH ATLAS 350 MH 115.000 € Багер за манипулација на материјали 2015 11920 м/ч Полска, Częstochowa