Филтри -

Багери гасеничари

Резултати од пребарување: 19496 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19496 огласа: Багери гасеничари, ровокопач со гасеници

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.580 €
Носивост 20000 кг Длабочина на копање 6.62 м Длабочина на копање 6620 мм Радиус на копање 9.87 м Висина за истовар 10 м Капацитет на хидраулична пумпа 439 бар
Година 03/2018 Километража 550 м/ч Сила
Еквадор, Guayaquil
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.130 €
Носивост 24000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.98 м Длабочина на копање 6740 мм Радиус на копање 10.3 м Висина за истовар 6.8 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
54.700 US$ EUR ≈ 51.180 €
Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12.01 м Висина за истовар 10.93 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.260 €
Носивост 22000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.92 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 10.2 м Висина за истовар 7.03 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.140 €
Носивост 49000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.15 м Длабочина на копање 7150 мм Радиус на копање 5.87 м
Година 08/2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.780 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.66 м Длабочина на копање 7660 мм Радиус на копање 6.92 м Висина за истовар 9.82 м Капацитет на хидраулична пумпа 343 бар
Година 07/2017 Километража 3640 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.650 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 06/2022 Километража 1000 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Длабочина на копање 6.65 м Длабочина на копање 6650 мм Радиус на копање 11 м Висина за истовар 7.18 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.730 €
Длабочина на копање 6.65 м Длабочина на копање 6650 мм Радиус на копање 11 м Висина за истовар 7.18 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.730 €
Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12.005 м Висина за истовар 7.625 м
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 82.340 €
Длабочина на копање 7.76 м Длабочина на копање 7760 мм Радиус на копање 11.81 м Висина за истовар 7.57 м
Година 2016 Километража 2600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.780 €
Носивост 49000 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 8.2 м Длабочина на копање 8200 мм Висина за истовар 2.2 м Капацитет на хидраулична пумпа 411 бар
Година 07/2019 Километража 2500 м/ч Сила
Република Конго, Pamba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12 м Висина за истовар 7.63 м Капацитет на хидраулична пумпа 690 бар
Година 01/2017 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.730 €
Длабочина на копање 6.65 м Длабочина на копање 6650 мм Радиус на копање 11 м Висина за истовар 7.18 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.730 €
Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12.005 м Висина за истовар 7.625 м
Година 2016 Километража 2850 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19496 огласа
Прикажи