Филтри -

Опреми за обработка на пластика

Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

324 огласа: Опреми за обработка на пластика, пластична машинерија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1999 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Екструдер за пластика
Година 1990 Километража 1223 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
24.700 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за бризгање пластика
Година Километража Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Екструдер за пластика
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Екструдер за пластика
Година 1993 Километража Сила
Германија, Altrip
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Machineryline
екструдер за пластика NETSTAL SYN 1500-460 екструдер за пластика NETSTAL SYN 1500-460 екструдер за пластика NETSTAL SYN 1500-460
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Екструдер за пластика
Година 2002 Километража Сила
Швајцарија, Brügg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Екструдер за пластика
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
друга опрема за пластика друга опрема за пластика друга опрема за пластика
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2010 Километража 66000 м/ч Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2007 Километража 84000 м/ч Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
15.350 € BYN 41.300 BYN
Друга опрема за пластика
Година 08/1986 Километража Сила
Белорусија, Руденск
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Leende
машина за бризгање пластика ENGEL Victory 200/50 Focus (150) машина за бризгање пластика ENGEL Victory 200/50 Focus (150) машина за бризгање пластика ENGEL Victory 200/50 Focus (150)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2007 Километража 79044 м/ч Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2004 Километража 61792 м/ч Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
машина за бризгање пластика UBE
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service   Автоматичний центр пригвинчування фурнітури WS910 нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service   Автоматичний центр пригвинчування фурнітури WS910 нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service   Автоматичний центр пригвинчування фурнітури WS910
3
Контактирајте го продавачот
19.550 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service Центр фрезерування отворів(замок+ручка) WS 707
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service  Автоматичний вимірювальний упор WSU3000 нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service  Автоматичний вимірювальний упор WSU3000 нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service  Автоматичний вимірювальний упор WSU3000
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
нови машина за изработка на ПВЦ прозорци Wise Service  Автоматичний стенд порізки сендвіч-панелей WS8800
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Машина за изработка на ПВЦ прозорци
Година Километража Сила
Украина, м. Полтава
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Претплати се