Филтри -

Столбни дупчалки

Резултати од пребарување: 563 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

563 огласа: Столбни дупчалки, стабилни дупчалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Година Километража СБК
Холандија, Houtigehage
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Година Километража СБК
Холандија, Nuenen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Германија, Bühl-Weitenung
Контактирајте го продавачот
аукција 300 € Без ДДВ
Година Километража СБК
Португалија, 3750-909 Águeda
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража СБК
Данска, Tølløse
аукција аукција
Година Километража СБК
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
столбна дупчалка Holzmann 25T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка Z3032x7P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 1600 врт/мин Сила 1.4 kW Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка Holzmann ZS 40HS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 1600 врт/мин Сила 1.5 kW Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка Taladro ZX50PC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка PGDM40M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка 40PC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка  PGDM40F 380V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 1600 врт/мин Сила 0.75 kW Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка Taladradora 50APS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка Taladro (tipo fresadora) ZX7045
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 230/400
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка M3 a M12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража СБК
Холандија, Westerbroek
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 50 €
Година Километража СБК
Холандија, Alblasserdam
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража СБК
Холандија, Alblasserdam
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Година Километража СБК
Холандија, Alblasserdam
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 230
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка M3-M20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 400 врт/мин
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
столбна дупчалка M3-M12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 400 врт/мин
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 563 огласа
Прикажи
Претплати се