Филтри -

Асфалтни бази

Резултати од пребарување: 180 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

180 огласа: Асфалтни бази

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 100 т/ч
Година 2006 Километража Сила
Франција, Coignières
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 т/ч
Година 2003 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 240 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција
асфалтна база VÖGELE Multiplex big ski 9M -3
1
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Haps
нови асфалтна база POLYGONMACH PBA 240 нови асфалтна база POLYGONMACH PBA 240
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 240 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција
нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 340 т/ч
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 240 т/ч
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови асфалтна база TEKFALT bagFALT Big Bag Melting Unit нови асфалтна база TEKFALT bagFALT Big Bag Melting Unit
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови асфалтна база TEKFALT Thermal Oil Heater
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 320 т/ч
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови асфалтна база TEKFALT MARINI BE TOWER ECO 2000P нови асфалтна база TEKFALT MARINI BE TOWER ECO 2000P нови асфалтна база TEKFALT MARINI BE TOWER ECO 2000P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 160 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 284.700 €
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Полска, Kraków, Krakow
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 180 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се