Филтри -

Мини багери

Резултати од пребарување: 6338 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6338 огласа: Мини багери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 3238 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.600 US$ EUR ≈ 18.500 €
Длабочина на копање 2330 м Радиус на копање 3578 м
Година 03/2014 Километража 3780 м/ч Сила
Кина, Shanghai
мини багер Kubota KX080 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.350 € PLN 47.900 PLN
Евро Euro 5
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
12.080 € PLN 55.900 PLN
Длабочина на копање 2150 м Радиус на копање 3470 м Висина за истовар 2310 м
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 35 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
20.500 € PLN 94.900 PLN
Година 2021 Километража 28 м/ч Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
6.460 € PLN 29.900 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Радиус на копање 3 м Висина за истовар 1.74 м
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
19.489 €
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.489 €
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.559 €
Година Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
мини багер SOYC YC-30 мини багер SOYC YC-30 мини багер SOYC YC-30
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.72 м Радиус на копање 4.66 м Висина за истовар 3.12 м
Година 12/2020 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.72 м Радиус на копање 4.53 м Висина за истовар 3.12 м
Година 12/2021 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година 2011 Километража 6768 м/ч Сила
Холандија, Ursem
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.47 м Радиус на копање 7.55 м Висина за истовар 5.14 м
Година 12/2009 Километража 5617 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.51 м Радиус на копање 7.56 м Висина за истовар 5.08 м
Година 12/2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
83.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.41 м Радиус на копање 7.76 м Висина за истовар 5.51 м
Година 05/2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.38 м Радиус на копање 3.84 м Висина за истовар 2.38 м
Година 01/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6130 м Висина за истовар 4.31 м
Година 07/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.57 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.93 м
Година 11/2021 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.82 м Радиус на копање 6.01 м Висина за истовар 4.05 м
Година 12/2017 Километража 837 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6338 огласа
Прикажи
Претплати се