Филтри -

Дизел вилушкари

Резултати од пребарување: 2802 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2802 огласа: Дизел вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм Брзина 12 км/ч
Година 04/2022 Километража Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг
Година 01/2005 Километража 32411 м/ч Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Lisman дизел вилушкар Lisman
2
Контактирајте го продавачот
Lisman
6 ч.
цена на барање
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 70 кг Висина на подигање 3.75 м
Година 2018 Километража 16661 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 08/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар KOMATSU FD30 3ton forklift дизел вилушкар KOMATSU FD30 3ton forklift дизел вилушкар KOMATSU FD30 3ton forklift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.170 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2008 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Тип на јарбол стандард
Година Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар HELI 3ton forklift дизел вилушкар HELI 3ton forklift
2
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.745 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.643 €
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард
Година Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.694 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 1995 Километража 7876 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Година Километража 8602 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Година 01/2013 Километража 2818 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2802 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се