Филтри -

Кранови гасеничари

Резултати од пребарување: 553 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

553 огласа: Кранови гасеничари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.540 €
Носивост 40000 кг
Година 02/2010 Километража 4100 м/ч Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 19.2024 м Противтежа 41 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.050 €
Носивост 63000 кг Висина на подигање 52 м Дофаќач 5 м Противтежа 14000 кг
Година 1989 Километража Сила
Белорусија, Минск
кран гасеничар Liebherr HS 853 HD кран гасеничар Liebherr HS 853 HD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Zoomlion QUY 70 кран гасеничар Zoomlion QUY 70 кран гасеничар Zoomlion QUY 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Sany SCC 800 C кран гасеничар Sany SCC 800 C кран гасеничар Sany SCC 800 C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Liebherr LR 1130 кран гасеничар Liebherr LR 1130 кран гасеничар Liebherr LR 1130
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Liebherr LR 1160 кран гасеничар Liebherr LR 1160 кран гасеничар Liebherr LR 1160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Liebherr LR-1160 кран гасеничар Liebherr LR-1160 кран гасеничар Liebherr LR-1160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 51.8 м Дофат на стрела 3 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Дофаќач 51.8 м Брзина на подигање на товар 120 м/мин Противтежа 15200 кг
Година 2018 Километража 2789 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 19.5072 м Противтежа 35 кг
Година 2017 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 18.5928 м Противтежа 35 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
кран гасеничар Hitachi 50t кран гасеничар Hitachi 50t кран гасеничар Hitachi 50t
3
Контактирајте го продавачот
56.900 €
Носивост 50000 кг Висина на подигање 38 м
Година 2015 Километража 3688 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
65.050 US$ EUR ≈ 61.100 €
Носивост 50000 кг Висина на подигање 34 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т Противтежа 10 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
кран гасеничар Kobelco CKE2500 кран гасеничар Kobelco CKE2500 кран гасеничар Kobelco CKE2500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250000 кг Висина на подигање 71.8 м Дофаќач 48.1 м
Година 09/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 3604 м/ч Сила
Австрија, Salzburg
кран гасеничар Sany STC550 кран гасеничар Sany STC550 кран гасеничар Sany STC550
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 55000 кг Висина на подигање 33 м
Година 2013 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар MANITOWOC 999, 2 units кран гасеничар MANITOWOC 999, 2 units кран гасеничар MANITOWOC 999, 2 units
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Demag CC 3800-1
1
Контактирајте го продавачот
3.650.000 €
Година 2017 Километража 3900 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Kobelco CKE 2500-2, 2007, 250 tons! For Sale,ASAP! кран гасеничар Kobelco CKE 2500-2, 2007, 250 tons! For Sale,ASAP! кран гасеничар Kobelco CKE 2500-2, 2007, 250 tons! For Sale,ASAP!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Дофат на стрела 90 м Дофаќач 30 м
Година 2007 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Liebherr LR 11000 , 1000ton. FOR SALE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000000 кг Дофат на стрела 110 м
Година 2016 Километража 1810 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Sennebogen 5500R-SL, FOR SALE
1
Контактирајте го продавачот
686.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Demag CC2800, 600t. modell 2010
1
Контактирајте го продавачот
2.480.000 € Без ДДВ
Носивост 600000 кг Висина на подигање 190 м Дофат на стрела 130 м
Година 2010 Километража 6800 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 553 огласа
Прикажи
Претплати се