Machineryline » Keil M.A. OU
4.6
99 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
99

Keil M.A. OU

Контакти
Во продажба: 33 огласа
4 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Veljo Laur
Veljo Laur
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 509... Прикажи +372 509 3541
Адреса
Естонија, Хајру, 13816, Tallinn, Peterburi tee 88
Локално време на дилерот: 07:55 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Keil M.A. OU
Филтер

33 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 667078 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 559656 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 683174 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 540253 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 252052 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 264503 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 267998 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 411378 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 214642 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража 225515 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 10387 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 796886 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Носивост 26390 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 245898 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 636960 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 473140 км Сила
Естонија, Tallinn