Филтри -

Изградба на патишта

Резултати од пребарување: 2728 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2728 огласа: Изградба на патишта

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 1540 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 12/2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база TEKFALT drumFALT Drum Melting Unit
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови пневматски чекан TRUTZHOLM  71PCS Air Tool Set (Unused) нови пневматски чекан TRUTZHOLM  71PCS Air Tool Set (Unused)
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
нови пневматски чекан TRUTZHOLM  71PCS Air Tool Set (Unused) нови пневматски чекан TRUTZHOLM  71PCS Air Tool Set (Unused)
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 790 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 03/2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 2900 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
245.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Евро Euro 4 Длабочина на обработка 330 мм
Година 12/2020 Километража 247 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 4 Длабочина на обработка 330 мм
Година 11/2020 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 330 мм
Година 07/2020 Километража 373 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 4 Длабочина на обработка 350 мм
Година 11/2017 Километража 1137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 10700 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база TEKFALT MARINI TOP TOWER 4500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 03/2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража 7597 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
машина за поплочување тротоари HENNE  WERF TITAN JELSUM EA 30
1
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Машина за поплочување тротоари
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
43.340 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.780 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 6755 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови прскалка за битуменска емулзија Madrog 6.5W нови прскалка за битуменска емулзија Madrog 6.5W нови прскалка за битуменска емулзија Madrog 6.5W
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2728 огласа
Прикажи
Претплати се