Филтри -

Телескопски натоварувачи

Резултати од пребарување: 2083 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2083 огласа: Телескопски натоварувачи, телескопски вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 2520 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг
Година 1999 Километража 5476 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
60.333 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч Турбо турбо Интеркулер интеркулер
Година 2019 Километража 2704 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч Турбо турбо Интеркулер интеркулер
Година 06/2013 Километража 4721 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3800 кг Висина на подигање 12 м
Година 2010 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
телескопски натоварувач JCB 531-70 телескопски натоварувач JCB 531-70 телескопски натоварувач JCB 531-70
3
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Носивост 3.1 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм Брзина 40 км/ч Турбо турбо
Година 06/2017 Километража 710 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4400 кг Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 5381 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
40.350 € PLN 189.000 PLN
Носивост 3500 кг Висина на подигање 14 м
Година 2014 Километража 7761 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 2713 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 3729 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 4586 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 3535 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 2980 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 4432 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.890 € PLN 229.000 PLN
Висина на подигање 12 м
Година 2018 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
40.380 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Километража 6421 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 2.504 м Ширина на вилушки 15 мм Капацитет на лопата 4 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1470 м/ч Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 19.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 7 м Турбо турбо
Година 1999 Километража 6850 м/ч Сила
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Евро Euro 2 Висина на подигање 7 м Капацитет на лопата 3 м³ Турбо турбо
Година 2003 Километража 8628 м/ч Сила
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
MANITOU
7 ч.
55.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Полска, Lubartów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2083 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се