Филтри -

Стругови за метал

Резултати од пребарување: 1608 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1608 огласа: Стругови за метал

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 320 мм Движење по Z оска 1500 мм
Година Километража СБК
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2004 Километража СБК
Германија, Kaiserslautern
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража СБК
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Година 2019 Километража 1443 м/ч СБК
Германија, Kaiserslautern
струг за метал Neway NL 251 HP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 11 kW
Година 2023 Километража СБК СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 7.5 kW
Година Километража СБК СБК
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
7.775 €
Година 2022 Километража СБК
Холандија, Schijndel
струг за метал Cazeneuve HB-500 x 1000 струг за метал Cazeneuve HB-500 x 1000 струг за метал Cazeneuve HB-500 x 1000
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година Километража СБК
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000NDig
1
Контактирајте го продавачот
5.103 €
Година 2021 Километража СБК
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000PiDig
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2022 Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
7.753 €
Година 2023 Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година 1999 Километража СБК
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2015 Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Voest DA 160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Година 2021 Километража 8401 м/ч СБК
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража СБК СБК
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2008 Километража СБК СБК
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража СБК
Словачка, Kežmarok
струг за метал Mazak INTEGREX i-250HCNC Dreh- und Fräszentrum струг за метал Mazak INTEGREX i-250HCNC Dreh- und Fräszentrum струг за метал Mazak INTEGREX i-250HCNC Dreh- und Fräszentrum
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 695 мм Движење по Y оска 300 мм Движење по Z оска 1077 мм Сила 22 kW
Година 08/2021 Километража СБК
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 450 мм Движење по Y оска 2000 мм Движење по Z оска 550 мм
Година 2012 Километража СБК СБК
Германија, Wiesbaden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1608 огласа
Прикажи