Филтри -

Стационарни пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

209 огласа: Стационарни пумпи за бетон

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарна пумпа за бетон LIEBHERR THS 110 D-K стационарна пумпа за бетон LIEBHERR THS 110 D-K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P 740DBS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 700 м/ч Сила
Германија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 740 D нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 740 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 3554 м/ч Сила
Украина, Житомир
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800
3
Контактирајте го продавачот
139.800 €
Евро Euro 4 Капацитет 98 m3/ч
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING BP1250 стационарна пумпа за бетон SCHWING BP1250 стационарна пумпа за бетон SCHWING BP1250
3
Контактирајте го продавачот
29.850 €
Капацитет 73 m3/ч Висина на подигање на бетон 87 м Оддалеченост на довод 298 м
Година 2003 Километража 4112 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Капацитет 4.3 m3/ч Висина на подигање на бетон 90 м Оддалеченост на довод 180 м Резервоар за вода 200 л Притисок 7 бар
Година 2009 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Капацитет 20 m3/ч Оддалеченост на довод 200 м Притисок 35 бар
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P730 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P730 TD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3 m3/ч Висина на подигање на бетон 80 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 55 бар
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 21 m3/ч Висина на подигање на бетон 80 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 80 бар
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
стационарна пумпа за бетон ALIVA 257 TOP стационарна пумпа за бетон ALIVA 257 TOP стационарна пумпа за бетон ALIVA 257 TOP
3
Контактирајте го продавачот
33.250 € Без ДДВ
Капацитет 5 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 300 м
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 4.35 m3/ч
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 2.4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Оддалеченост на довод 60 м Притисок 25 бар
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 2.4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Оддалеченост на довод 60 м
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Капацитет 4 m3/ч Висина на подигање на бетон 90 м Оддалеченост на довод 180 м Притисок 7 бар
Година 2017 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 4.6 m3/ч Висина на подигање на бетон 160 м Притисок 10 бар
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Евро Euro 6
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP 1800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP 1800
2
Контактирајте го продавачот
79.700 €
Година 2019 Километража 799 м/ч Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Капацитет 45 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 75 бар
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија
аукција 1.697 € SEK 18.500 SEK
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 70 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 106 бар
Година 2011 Километража 460 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Германија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се