Филтри -

Дигалки

Резултати од пребарување: 6828 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6828 огласа: Дигалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Ножична платформа
Работна висина на подигање 13.8 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 8.3 м
Година Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 224923 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 6.5 м
Година Километража 86 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Ножична платформа
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 7.64 м
Година 08/2017 Километража 50 м/ч Сила
Јапонија, Yachimata
Контактирајте го продавачот
8.450 €
Ножична платформа
Висина на подигање 3.6 м Работна висина на подигање 5.6 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Ножична платформа
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 7.64 м
Година 08/2016 Километража 140 м/ч Сила
Јапонија, Yachimata
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Ножична платформа
Година 2008 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Работна висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2014 Километража 66628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
16.390 € PLN 69.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 454 кг Висина на подигање 9.7 м Работна висина на подигање 11.7 м
Година 2015 Километража 302 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
11.700 € PLN 49.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 220 кг Дофат на стрела 11.3 м
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7.5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 6.9 м
Година 2014 Километража 2493 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Multitel Модел HX200 Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.3 м
Година 2017 Километража 48831 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX250 Работна висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 12.2 м
Година 2019 Километража 36228 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
1.618 € PLN 6.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 240 кг Работна висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
13.110 € PLN 55.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг Висина на подигање 9 м Работна висина на подигање 11 м
Година Километража 637 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.355 € PLN 39.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 317 кг Висина на подигање 9.7 м Работна висина на подигање 11.7 м
Година 2016 Километража 277 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.72 м Работна висина на подигање 7.72 м
Година 11/2014 Километража 78 м/ч Сила
Јапонија, Yachimata
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 15 м
Година Километража 545 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6828 огласа
Прикажи
Претплати се