Филтри -

Багери

Резултати од пребарување: 27823 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27823 огласа: Багери, ровокопач

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.2 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 9.34 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
127.000 € PLN 550.000 PLN
Уривање багер
Година Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
91.190 € PLN 395.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.07 м Длабочина на копање 6070 мм Радиус на копање 8.98 м Висина за истовар 6.31 м
Година 2018 Километража 6771 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
58.870 € PLN 255.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.58 м Радиус на копање 7.5 м
Година 2013 Километража 3337 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 13738 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.4 м
Година 2017 Километража 6575 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
30.470 € PLN 132.000 PLN
Мини багер
Длабочина на копање 2.82 м Радиус на копање 4.63 м
Година 2020 Километража 869 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 4.32 м Радиус на копање 5.4 м Висина за истовар 3.18 м
Година 2020 Километража 4551 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.67 м
Година 2009 Километража 6904 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар Volvo EC 480 EL багер гасеничар Volvo EC 480 EL багер гасеничар Volvo EC 480 EL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.57 м Длабочина на копање 6570 мм Радиус на копање 10.93 м Висина за истовар 6.96 м
Година 2015 Километража 8527 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3565 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8497 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5652 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2007 Километража 8668 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2010 Километража 8094 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
21.930 € PLN 95.000 PLN
Мини багер
Длабочина на копање 2.46 м Радиус на копање 4.03 м
Година 2020 Километража 644 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.38 м Радиус на копање 11.1 м Висина за истовар 7.1 м
Година 2013 Километража 6634 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6040 мм Висина за истовар 6.33 м
Година 2018 Километража 4543 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Радиус на копање 18 м
Година 2007 Километража 11441 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.2 м Длабочина на копање 7200 мм Радиус на копање 10.87 м Висина за истовар 7.11 м
Година 2016 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27823 огласа
Прикажи
Претплати се