Филтри -

Опреми за бетонски работи

Резултати од пребарување: 3857 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3857 огласа: Опреми за бетонски работи, машини за бетон

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
127.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција
Atabey Beton Makinaları Ltd. Şti.
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1995 Километража Сила
Германија, Oldisleben
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 243000 км Сила
Германија, Leipzig
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2016 Километража 168000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/2014 Километража 201000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 316584 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
72.320 € CHF 69.900 CHF
Камион-мешалка
Носивост 19100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2018-02-26 Километража 227600 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Volvo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 05/2009 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16777200 кг
Година Километража 265037 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 1999 Километража 450000 км Сила
Полска, Pasłęk
Контактирајте го продавачот
11.111 US$ EUR ≈ 10.170 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
212.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2016 Километража 182000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година Километража 4839 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12300 кг Зафатнина 5 м³ Марка на мешалка за бетон Fiori
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.990 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 09/2019 Километража 112993 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 144751 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 01/2020 Километража 67300 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 06/2019 Километража 133000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3857 огласа
Прикажи