Филтри -

Глодалице за метал

Резултати од пребарување: 1037 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1037 огласа: Глодалице за метал

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража СБК
Германија, Location:hamburg
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Година 2002 Километража 49632 м/ч СБК СБК
Португалија, Marinha Grande
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража СБК
Италија, Ceggia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража СБК
Италија, Ceggia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1200 мм Движење по Y оска 630 мм
Година 1990 Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 450 мм Движење по Y оска 320 мм Движење по Z оска 450 мм
Година 1971 Километража СБК
Германија, Eislingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1973 Километража СБК
Германија, Eislingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража СБК
Полска, Ostrożne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража СБК
Полска, Ostrożne
Контактирајте го продавачот
аукција 5.695 € PLN 24.370 PLN
Година 1997 Километража СБК
Полска, Komorniki K
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Движење по Х оска 750 мм Движење по Y оска 314 мм Движење по Z оска 420 мм Сила 2.2 kW
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 6000 мм Движење по Y оска 4000 мм Движење по Z оска 1250 мм Сила 63 kW
Година 1998 Километража СБК
Германија, Ennepetal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 4500 м/ч СБК
Обединето Кралство, Stockport
глодалица за метал Soraluce Sora 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 2000 мм Движење по Y оска 1200 мм Движење по Z оска 1000 мм Брзина на вретено 3000 врт/мин
Година 1996 Километража СБК СБК
Швајцарија, Basel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1250 мм Движење по Y оска 400 мм Движење по Z оска 800 мм Сила 7.5 kW
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 600 мм Движење по Y оска 250 мм Движење по Z оска 420 мм Сила 2 kW Брзина на вретено 1600 врт/мин
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 550 мм Движење по Y оска 200 мм Движење по Z оска 500 мм Брзина на вретено 1300 врт/мин
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 400
Година 2006 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1530 мм Движење по Y оска 750 мм Движење по Z оска 750 мм
Година 1980 Километража СБК СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 380
Година 1999 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 420 мм Движење по Y оска 335 мм Движење по Z оска 300 мм Сила 2 kW
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 600 мм Движење по Y оска 300 мм Движење по Z оска 300 мм Сила 2 kW
Година Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1020 мм Движење по Y оска 510 мм Движење по Z оска 510 мм
Година 1997 Километража СБК СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 380
Година 2002 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1037 огласа
Прикажи