Филтри -

Опреми за обработка на храна

Резултати од пребарување: 5132 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5132 огласа: Опреми за обработка на храна

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Полска, Siemianowice Slaskie
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Комерцијален ладилник
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кујнски прибор кујнски прибор кујнски прибор
3
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
HoReCa
1 ч.
аукција 10 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
работна маса од нерѓосувачки челик работна маса од нерѓосувачки челик работна маса од нерѓосувачки челик
3
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Работна маса од нерѓосувачки челик
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
работна маса од нерѓосувачки челик работна маса од нерѓосувачки челик
2
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Работна маса од нерѓосувачки челик
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
индустриска печка MORICE индустриска печка MORICE индустриска печка MORICE
3
Контактирајте го продавачот
MORICE
4 ч.
аукција 10 €
Индустриска печка
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
комерцијален ладилник LIEBHERR PROFI-LINE комерцијален ладилник LIEBHERR PROFI-LINE комерцијален ладилник LIEBHERR PROFI-LINE
3
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Комерцијален ладилник
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
ROLLFIX
19 ч.
аукција 10 €
Ламинатор за тесто
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
комерцијален ладилник COLONE комерцијален ладилник COLONE комерцијален ладилник COLONE
3
Контактирајте го продавачот
COLONE
19 ч.
аукција 10 €
Комерцијален ладилник
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
SAMA B40
20 ч.
аукција 10 €
Планетарен миксер
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
кујнски прибор Top Tools кујнски прибор Top Tools кујнски прибор Top Tools
3
Контактирајте го продавачот
аукција 5 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Машина за миење садови
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Професионален мијалник
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
Kersia
26 ч.
аукција 18 €
Друга опрема за ресторан
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
професионален мијалник Stamm PVC Reinigungsbecken – Spülbecken Einlegebreite 220 cm професионален мијалник Stamm PVC Reinigungsbecken – Spülbecken Einlegebreite 220 cm професионален мијалник Stamm PVC Reinigungsbecken – Spülbecken Einlegebreite 220 cm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Професионален мијалник
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
Sitram
27 ч.
аукција 10 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 2.152 € PLN 10.080 PLN
Фритеза
Година 2021 Километража Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
разладна витрина CombiSteel Ice Fridge разладна витрина CombiSteel Ice Fridge разладна витрина CombiSteel Ice Fridge
3
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Разладна витрина
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Белгија, Nivelles
кујнски прибор Mini-meat mincer RENBERG RB4173 кујнски прибор Mini-meat mincer RENBERG RB4173 кујнски прибор Mini-meat mincer RENBERG RB4173
3
Контактирајте го продавачот
аукција 5 €
Кујнски прибор
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Друга опрема за ресторан
Година Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Друга опрема за преработка на млеко
Година Километража Сила
Хрватска, Metković
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Конвекциска печка
Година Километража Сила
Холандија, Арнем
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5132 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се