Филтри -

Електрични вилушкари

Резултати од пребарување: 853 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

853 огласа: Електрични вилушкари, електрични виљушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг
Година 2002 Километража 5882 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Капацитет на батерија 205 Ah
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5423 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.14 м
Година 2016 Километража 16929 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 625 Ah
Година 2016 Километража 6473 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 5555 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
електричен вилушкар LINDE E 30/600 HL/387 електричен вилушкар LINDE E 30/600 HL/387
2
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража 2949 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1070 м
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 920 м
Година 2011 Километража 12010 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 5427 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 6916 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 01/2003 Километража 11851 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 3170 м/ч Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.55 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1991 Километража 8041 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
нови електричен вилушкар XCMG FB25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Капацитет на батерија 205 Ah
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Капацитет на батерија 205 Ah
Година Километража 152 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Капацитет на батерија 205 Ah
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
електричен вилушкар STILL RX60-25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 2476 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен вилушкар STILL RX60-20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 3711 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.85 м
Година 2017 Километража 11154 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
21.780 € RON 106.700 RON
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 182 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 11 км/ч
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Украина, Львів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 853 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се