Филтри -

Багери-натоварувачи

Резултати од пребарување: 1746 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1746 огласа: Багери-натоварувачи, ровокопач-натоварувач

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.850 €
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Носивост 4580 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5881 м Корпа за багер 1.2 м³
Година 2016 Километража 4848 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 3425 кг Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1973 Километража 4503 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 8557 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2014 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
42.140 € PLN 179.900 PLN
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ślesin
багер-натоварувач CAT 420E IT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.860 US$ EUR ≈ 9.104 €
Брзина 11.99979 км/ч Лопата за товарач 0.6000341 м³ Корпа за багер 0.0799951 м³
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Година 2022 Километража 40 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
18.510 € PLN 79.000 PLN
Година 1996 Километража 10100 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Година 2007 Километража 10335 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
нови багер-натоварувач New Holland B 115D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.88 м Длабочина на копање 5880 мм Радиус на копање 6.96 м Висина за истовар 4.5 м Брзина 42 км/ч Лопата за товарач 1.15 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 08/2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови багер-натоварувач New Holland B110B TC - Tier-3 - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.75 м Длабочина на копање 5750 мм Радиус на копање 6.81 м Висина за истовар 4.58 м Брзина 35 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 07/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови багер-натоварувач New Holland B110D TC
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.88 м Длабочина на копање 5881 мм Радиус на копање 6.96 м Висина за истовар 4.5 м Брзина 35 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 07/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.04 м Длабочина на копање 6014 мм Радиус на копање 8.02 м Висина за истовар 4.49 м Брзина 41.93 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.2 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.31 м Длабочина на копање 5310 мм Радиус на копање 7.99 м Висина за истовар 4.68 м Брзина 41.93 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.88 м Длабочина на копање 5881 мм Радиус на копање 6.99 м Висина за истовар 4.6 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.24 м³
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5620 мм Радиус на копање 6.28 м Висина за истовар 4.42 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.15 м³ Корпа за багер 0.2 м³
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 6.28 м Висина за истовар 4.42 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.15 м³ Корпа за багер 0.3 м³
Година 12/2022 Километража 41 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5620 мм Радиус на копање 6.28 м Висина за истовар 4.42 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1 м³ Корпа за багер 600 м³
Година 11/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
101.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.88 м Радиус на копање 6.96 м Висина за истовар 4.6 м Брзина 39 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 610 м³
Година 11/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1746 огласа
Прикажи