Филтри -

Пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 988 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

988 огласа: Пумпи за бетон

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
164.000 US$ EUR ≈ 155.600 €
Висина на подигање на бетон 37 м
Година Километража 152700 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZL49-PU1808 Висина на подигање на бетон 49 м
Година 2022 Километража 1500 км Сила
Полска, Nowa Sarzyna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 48 м
Година Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 52 м Притисок 12 бар Капацитет 170 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 01/2014 Километража 36202 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 5 Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 11/2019 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
360.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Schwing
Година Километража 500 км Сила
Германија, Köln-Rodenkirchen
Контактирајте го продавачот
500.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Schwing
Година 2021 Километража 500 км Сила
Германија, Köln-Rodenkirchen
Контактирајте го продавачот
380.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Schwing
Година 2021 Километража 500 км Сила
Германија, Köln-Rodenkirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2012 Километража 221000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 62.6 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 200 m3/ч Тип на кабина Commander XT
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 3 Капацитет 87 m3/ч
Година 2013 Километража 169000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
179.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон 32m+ 9m3 Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 11/2013 Километража 274000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел на пумпа за бетон 24m+9m3 Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 11/2006 Километража 315000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5400THB Висина на подигање на бетон 45 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 01/2009 Километража 130 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
269.900 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон K 36 L Висина на подигање на бетон 36 м
Година 2020 Километража 28000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
129.800 €
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон 38/4 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 20 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5540THBF 66m-X-6RZ Euro 6 Висина на подигање на бетон 66 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 700 л Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 12/2019 Километража 22165 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1989-07-14 Километража 304829 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон PB606 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 300 л Притисок 60 бар Капацитет 50 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 09/2001 Километража 290397 км Сила
Чехија, Branka u Opavy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 56X-6RZ Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 620 л Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 03/2019 Километража 38135 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 36x-5rz
Година 06/2013 Километража 174382 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
пумпа за бетон Elba 36-4-D на шасија MERCEDES-BENZ Actros 3332 пумпа за бетон Elba 36-4-D на шасија MERCEDES-BENZ Actros 3332 пумпа за бетон Elba 36-4-D на шасија MERCEDES-BENZ Actros 3332
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Elba
Година 12/2006 Километража 95000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
125.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 71 m3/ч
Година 2012 Километража 135500 км Сила
Полска, Wejherowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 988 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се