Machineryline » Chengdu Fesi Machinery Co.,Ltd.
За нас
Мапа

Chengdu Fesi Machinery Co.,Ltd.

Контакти
Во продажба: 5 огласа
3 години на Machineryline
Felicia
Felicia
Јазици: француски, шпански, кинески, англиски
+86 138 800... Прикажи +86 138 8000 6909
Адреса
Кина, High-tech Zone, Chengdu,Sichuan
Локално време на дилерот: 09:31 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Chengdu Fesi Machinery Co.,Ltd.
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.600 €
Мобилен компресор
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.650 US$ EUR ≈ 7.052 €
Мобилен компресор
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.900 US$ EUR ≈ 34.940 €
Мобилен компресор
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
72.900 US$ EUR ≈ 67.200 €
Мобилен компресор
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
44.500 US$ EUR ≈ 41.020 €
Мобилен компресор
Година 2024 Километража Сила
Кина