Филтри -

Мини кранови

Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

149 огласа: Мини кранови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 € ARS 1.469.000 ARS
Година 2021 Километража Сила
Аргентина, San Francisco
Контактирајте го продавачот
7.003 € ARS 1.774.000 ARS
Година 2021 Километража Сила
Аргентина, San Francisco
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
2.622 € RON 13.000 RON
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 1620 м/ч Сила
Португалија, Alcabideche
Контактирајте го продавачот
аукција 43,37 € SEK 500 SEK
Носивост 900 кг
Година Километража Сила
Шведска, Landskrona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1050 м/ч Сила
Португалија, Alcabideche
мини кран UNIC URW 506 CDE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 15 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
аукција 13,42 € DKK 100 DKK
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 500 кг
Година 2000 Километража 950 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
мини кран Tandano TR250-3-00401
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Носивост 3830 кг Висина на подигање 18 м
Година 2007 Километража 3427 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 25.5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Ирска
нови мини кран Hoeflon C10e
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 16 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т Брзина на подигање на товар 2.9 м/мин
Година Километража Сила
Шпанија, Mancha Real (Jaén, España)
мини кран LISSMAC LMK 400 TFE/DK мини кран LISSMAC LMK 400 TFE/DK мини кран LISSMAC LMK 400 TFE/DK
3
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Висина на подигање 6 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 7 м
Година 2020 Километража 35 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 13.5 м
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 13.5 м
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 3705 м/ч Сила
Холандија, Almelo
нови мини кран BORDA BOSSANA / GRÚA torre inclinada G002
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
нови мини кран BORDA BOSSANA / CON GIRO telescópico manual нови мини кран BORDA BOSSANA / CON GIRO telescópico manual нови мини кран BORDA BOSSANA / CON GIRO telescópico manual
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се