Филтри -

Компактори

Резултати од пребарување: 340 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

340 огласа: Компактори, компактор за земја

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 2008 Километража 536 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 1 м/ч Сила
САД
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.980 €
Година 02/2016 Километража 940 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.290 €
Година 03/2017 Километража 390 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 5335 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
компактор BOMAG BMP 851 компактор BOMAG BMP 851 компактор BOMAG BMP 851
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 442 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
компактор WACKER RT 820 H компактор WACKER RT 820 H компактор WACKER RT 820 H
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 369 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Полска, Prudnik
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1215 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ширина на ралник 850 мм
Година 2014 Километража 1075 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
аукција 50 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција 125 € Без ДДВ
Година 01/2007 Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
86.390 € UAH 3.525.000 UAH
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
аукција 100 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 € Без ДДВ
Година 01/1999 Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 340 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се