Филтри -

Багери на тркала

Резултати од пребарување: 2464 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2464 огласа: Багери на тркала, ровокопачи на тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2732 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.870 € PLN 295.000 PLN
Длабочина на копање 6.15 м Радиус на копање 9 м Висина за истовар 6.15 м Брзина 35 км/ч
Година 2014 Километража 3045 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Hurtownia Olejów i Paliw Olkop Gabriel Kropkowski
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 1998 Километража 12352 м/ч Сила
Холандија, Beesd
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 11871 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Година 2016 Километража 9411 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Година 2017 Километража 9600 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 12174 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.833 € SEK 33.000 SEK
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Oskarshamn
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 14721 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 3070 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 5522 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
8.888 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1978 Километража 12831 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Длабочина на копање 5 м Брзина 30 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 380 бар
Година 2013 Километража Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.6 м Радиус на копање 8.6 м Брзина 35 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 380 бар
Година 2002 Километража 10050 м/ч Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.630 €
Година 1998 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
46.670 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
55.835 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 9900 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Година 2008 Километража 10300 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Година 2005 Километража 8500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
59.950 €
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2006 Километража 8500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
76.700 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 7320 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
43.520 € PLN 194.900 PLN
Година 01/2011 Километража 10905 м/ч Сила
Полска, Medynia Głogowska
аукција 12.960 € SEK 151.000 SEK
Година 2017 Километража 5698 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2464 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се