Machineryline » Lager Bašić d.o.o.
4.4
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

Lager Bašić d.o.o.

Контакти
Во продажба: 785 огласа
5 години на Machineryline
25 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Josip Tomić
Josip Tomić
Јазици: англиски, хрватски
+385 1 556... Прикажи +385 1 5560 980
+385 99 263... Прикажи +385 99 263 0762
Адреса
Хрватска, 10255, Donji Stupnik, Trgovačka ulica 3
Локално време на дилерот: 06:02 (CEST)
Хрватска, Karlovac
Србија, Beograd
Локално време на дилерот: 06:02 (CEST)
Прикажи се (9)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lager Bašić d.o.o.
Филтер

785 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6803 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 5080 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12054 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 10227 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Зафатнина 2.7 м³
Година 2008 Километража 21752 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6534 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 22990 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Носивост 27000 кг
Година 1991 Километража 20555 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Носивост 30000 кг
Година 2004 Километража 11247 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5618 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7682 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 5425 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8074 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кофа за мешање бетон
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje