Филтри -

Камиони-мешалки

Резултати од пребарување: 1365 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1365 огласа: Камиони-мешалки, камион-миксер

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
127.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2016 Километража 168000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2014 Километража 201000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 316584 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
72.320 € CHF 69.900 CHF
Носивост 19100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2018-02-26 Километража 227600 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 16777200 кг
Година Километража 265037 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12300 кг Зафатнина 5 м³ Марка на мешалка за бетон Fiori Резервоар за вода 1200 л
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2017-05 Километража 229956 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister Модел на мешалка за бетон 10m³
Година 2024-06 Километража 500 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел на мешалка за бетон HTM 905
Година 2024-06 Километража 500 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2020-06 Километража 102835 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 5 м³ Марка на мешалка за бетон Fiori
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 18077 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-03 Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 49.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17880 кг Евро Euro 5 Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел на мешалка за бетон HTM 904
Година 2013-12 Километража 184000 км Сила
Германија, Ravensburg
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон FML
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
29.590 € PLN 127.000 PLN
Година 06/1997 Километража 374800 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05-07 Километража 505900 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix Модел на мешалка за бетон IMI 9.1
Година 04/2016 Километража 230000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Носивост 18725 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-02-01 Километража 344354 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
111.741 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон SLX9 Резервоар за вода 400 л
Година 2021-04 Километража 77261 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter HARDOX челик HARDOX челик
Година 2018-07 Километража 179000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 140237 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 289878 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
41.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 03/2014 Километража 157166 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
камион-мешалка Liebherr  на шасија MAN TGS 41.400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1365 огласа
Прикажи