Machineryline » CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.
5.0
44 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценка
44

CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.

Контакти
Во продажба: 3500 огласа
8 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Emre CINAR
Emre CINAR
Јазици: турски, англиски
+90 542 766... Прикажи +90 542 766 13 15
Zakaria TAHI
Zakaria TAHI
Јазици: арапски, француски, англиски
+90 546 616... Прикажи +90 546 616 32 82
Liliia YILDIRIM
Liliia YILDIRIM
Јазици: руски
+90 542 281... Прикажи +90 542 281 37 91
Адреса
Турција, Егејски регион, İzmir, Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa
Локално време на дилерот: 14:24 (+03)
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 45450, Orgaz, Toledo, Calle León Felipe 28
Локално време на дилерот: 12:24 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.
Филтер

3500 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 160 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 200 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силос за цемент
Зафатнина 58 м³
Година 09/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за перење песок
Година 04/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силос за цемент
Година 09/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 100 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 10/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 120 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 10/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Челустна дробилка
Зафатнина 60 м³
Година 02/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 45 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силос за цемент
Зафатнина 38 м³
Година 09/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна машина за дробење
Година 04/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Зафатнина 100 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 10/2022 Километража Сила
Турција, İzmir