Филтри -

Асфалт плочи

Резултати од пребарување: 788 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

788 огласа: Асфалт плочи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.610 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 100 мм Ширина на полагање 3125 мм Работна брзина 1 км/ч Капацитет на резервоар 3 м³
Година 09/1992 Километража 3100 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
95.060 € KZT 46.500.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 7830 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4870 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 2793 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Асфалт павер со тркала
Година Километража 3057 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.940 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 12000 мм Ширина на полагање 12000 мм Работна брзина 15 км/ч Капацитет на резервоар 5 м³
Година 01/2019 Километража 44494 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.500 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 600 мм Ширина на полагање 300 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 6 м³
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.390 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 4 Максимална дебелина на полагање 5000 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
450.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 1149 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 6290 м/ч Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 90000 мм Ширина на полагање 25000 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 2600 мм
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 7000 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2019 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 3900 мм Ширина на полагање 1800 мм
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 6500 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2012 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 3200 мм Ширина на полагање 1100 мм
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 7000 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2009 Километража 6400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 7500 мм
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 717 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3 асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3
2
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1962 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 788 огласа
Прикажи
Претплати се