Филтри -

Фрези за асфалт

Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

424 огласа: Фрези за асфалт

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 40 мм Длабочина на обработка 300 мм
Година 09/2007 Километража 2091 м/ч Сила
Германија, Quickborn
VET Baumaschinen
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 2007 Километража 3990 м/ч Сила
Германија, Aichach
фреза за асфалт Wirtgen w100H фреза за асфалт Wirtgen w100H
2
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Ширина на опфаќање 1000 мм
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Ширина на опфаќање 600 мм
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Година Километража 4841 м/ч Сила
Полска, Szalejów Dolny
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.620 €
Ширина на опфаќање 2006 мм Длабочина на обработка 305 мм
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Јужна Африка
Контактирајте го продавачот
132.300 € BRL 795.000 R$
Година 2010 Километража 5500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2014 Километража 3069 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Година 1995 Километража 15516 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2017 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 5700 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
аукција 59.000 €
Година 01/2006 Километража 12188 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 228.700 €
Година 2016 Километража 4579 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
фреза за асфалт Caterpillar PM-312 фреза за асфалт Caterpillar PM-312 фреза за асфалт Caterpillar PM-312
3
Контактирајте го продавачот
395.000 US$ EUR ≈ 361.400 €
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција 76.000 €
Година 01/2005 Километража 12136 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 196.700 €
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 3394 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4593 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4141 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4585 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи