Machineryline » Виљушкари
Филтри -

Виљушкари

Резултати од пребарување: 10205 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10205 огласа: Виљушкари, вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.340 € PLN 175.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.260 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
40.330 € PLN 189.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 17 м
Година 2013 Километража 2338 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 5.85 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 21 м Брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2017 Километража 712 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
12.340 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Година 2012 Километража 1052 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2007 Километража 5673 м/ч Сила
Холандија, ROTTERDAM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 5 м
Година 1999 Километража 3894 м/ч Сила
Холандија, ROTTERDAM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Висина на подигање 7 м
Година 2008 Километража 7760 м/ч Сила
Холандија, ROTTERDAM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 18 м
Година 2013 Километража 7016 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 42.720 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 4929 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
45.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9 м
Година 2010 Километража 5780 м/ч Сила
Украина, м.Струмівка
Контактирајте го продавачот
59.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража 4268 м/ч Сила
Украина, м.Струмівка
Контактирајте го продавачот
42.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, м.Струмівка
Контактирајте го продавачот
52.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13 м
Година 2009 Километража 4900 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.170 €
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Брзина 24.5 км/ч
Година 03/2017 Километража 750 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 1070 м
Година 2019 Километража 250 м/ч Сила
Молдавија
дизел вилушкар NISSAN UG1F2A35DU
1
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
11.160 €
Зглобен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 1564 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 7142 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10205 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се