Филтри -

Машини за положување цевки

Резултати од пребарување: 112 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

112 огласа: Машини за положување цевки, цевкополагачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1980 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.210 €
Година Километража Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за положување цевки CATERPILLAR 583T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за положување цевки CATERPILLAR 583H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 11148 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Pasvalys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000-01-01 Километража 7269 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003-01-01 Километража 5477 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Година 2016 Километража 708 м/ч Сила
Франција, Nearly
машина за положување цевки CATERPILLAR VLENTEC машина за положување цевки CATERPILLAR VLENTEC машина за положување цевки CATERPILLAR VLENTEC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2019 Километража 100 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 71.170 €
Носивост 22500 кг
Година 2000 Километража 14731 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
аукција 95.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1986 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 85.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1986 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Година 1987 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 1986 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 30.000 € Без ДДВ
Година 1982 Километража 10689 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 30.000 € Без ДДВ
Година 1982 Километража Сила
Чехија, Brno
машина за положување цевки CATERPILLAR 571G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1401 м/ч Сила
Австрија, Haid
машина за положување цевки CATERPILLAR 583H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8303 м/ч Сила
Австрија, Haid
машина за положување цевки KOMATSU D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1980-01-01 Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година 1976-01-01 Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година 1976-01-01 Километража 3425 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година 1977-01-01 Километража 1924 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 1975-01-01 Километража 1034 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година 1976-01-01 Километража 2324 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 112 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се