Филтри -

Компресори

Резултати од пребарување: 2192 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2192 огласа: Компресори

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Мобилен компресор
Капацитет 2000 л/мин
Година 2012 Километража 1316 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Стационарен воздушен компресор
Година 2001 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 100 €
Преносен компресор
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Притисок 10 бар Фреквенција на струја 50 Hz Ниво на бучава 73 dB Напон 380 Брзина на вртење 1500 врт/мин
Година Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Стационарен воздушен компресор
Притисок 7 бар
Година 2012 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Притисок 30 бар
Година 2007 Километража 5200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Стационарен воздушен компресор
Година 2008 Километража 4305 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Тип на компресор мембрански Капацитет 2600 л/мин Притисок 7 бар Капацитет на резервоар 12 л Ниво на бучава 98 dB
Година 2014 Километража 647 м/ч Сила
Германија, Goch
стационарен воздушен компресор Agre MEK 851 D стационарен воздушен компресор Agre MEK 851 D стационарен воздушен компресор Agre MEK 851 D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2008 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Контактирајте го продавачот
аукција 53,60 € DKK 400 DKK
Преносен компресор
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
аукција 10 €
Преносен компресор
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Online
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 86,83 € NOK 1.000 NOK
Преносен компресор
Притисок 1 бар
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, Indre Østfold
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Тип на компресор мембрански Капацитет 3800 л/мин Притисок 7 бар Капацитет на резервоар 19 л Ниво на бучава 100 dB
Година 2003 Километража 2127 м/ч Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Мобилен компресор
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
аукција 25,88 € SEK 300 SEK
Преносен компресор
Година Километража Сила
Шведска, Ystad
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Преносен компресор
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Сила
Белгија, Herbeumont
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 100 л/мин
Година 2009 Километража 3423 м/ч Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Притисок 25 бар
Година 2011 Километража 6700 м/ч Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен компресор
Капацитет на резервоар 500 л
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Холандија, Lelystad
преносен компресор
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Преносен компресор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.105 € PLN 17.500 PLN
Мобилен компресор
Година 2016 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2008 Километража 4263 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
аукција 362,30 € SEK 4.200 SEK
Преносен компресор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2004 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Rymanów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2192 огласа
Прикажи