Филтри -

Машини за кантирање

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

229 огласа: Машини за кантирање

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за кантирање Bi-Matic Prima 5.2 r. - Partnership Edition
1
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Сила 8 kW Напон 400 Притисок 6 бар Работна ширина 120 мм
Година 2023 Километража СБК
Германија, Egenhofen
машина за кантирање Bimatic PRIMA PLUS 7.3 R.A. Plus manuell
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 9 kW Напон 400 Притисок 6 бар
Година 2023 Километража СБК
Германија, Egenhofen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Сила 5 kW
Година 2022 Километража СБК
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
29.399 € Без ДДВ
Сила 5 kW Работна ширина 110 мм
Година 2022 Километража СБК
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 7 бар
Година 2008 Километража СБК СБК
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Сила 6.7 kW Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400 Притисок 6.5 бар Работна ширина 5 мм
Година 2024 Километража 1 м/ч СБК
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Италија, Zona Industriale scerne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража СБК
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
аукција 20.100 € PLN 85.740 PLN
Година 2021 Километража СБК
Полска, 05-555 Tarczyn, Żytnia 2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража СБК СБК
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
12.190 € PLN 52.000 PLN
Година Километража СБК
Полска, Krosno
нови машина за кантирање Tfon 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража СБК
Турција
нови машина за кантирање Tfon  RBC 3013 нови машина за кантирање Tfon  RBC 3013
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 1300 мм
Година Километража СБК
Турција
нови машина за кантирање Tfon RBC 2510 нови машина за кантирање Tfon RBC 2510
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 1000 мм
Година Километража СБК
Турција
машина за кантирање SCM Olimpic K 100 машина за кантирање SCM Olimpic K 100 машина за кантирање SCM Olimpic K 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Германија, Pullach
нови машина за кантирање Tfon M1 нови машина за кантирање Tfon M1 нови машина за кантирање Tfon M1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 2003 Километража СБК
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 2007 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година 1998 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 6.213 € PLN 26.500 PLN
Година 2009 Километража СБК
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul. Okrężna 10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража СБК
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Италија, Zona Industriale scerne
машина за кантирање Lange B 85 KF
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража СБК
Полска, Belchatów
машина за кантирање IMA ADVANTAGE 400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража СБК
Полска, Belchatów
Контактирајте го продавачот
аукција 2.907 € PLN 12.400 PLN
Сила 2.3 kW
Година 2021 Километража СБК
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се