Machineryline » BMA TİCARİ ARAÇLAR
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

BMA TİCARİ ARAÇLAR

Контакти
Во продажба: 10 огласа
5 години на Machineryline
MUSTAFA AYDEMİR
MUSTAFA AYDEMİR
Јазици: турски, арапски, руски, англиски
+90 216 521... Прикажи +90 216 521 26 26
+90 532 556... Прикажи +90 532 556 68 41
ABDULLAH AYDEMİR
ABDULLAH AYDEMİR
+90 532 556... Прикажи +90 532 556 68 47
Адреса
Турција, Мраморен регион, İSTANBUL, FERHATPAŞA MAH. SAMANDIRA CADDESİ YAN YOL ÜZERİ NO:139-141 ATAŞEHİR
Локално време на дилерот: 03:06 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BMA TİCARİ ARAÇLAR
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2013 Километража 420000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Турција, İstanbul
полуприколка кипер Tirsan 25m3 Tipper Trailer полуприколка кипер Tirsan 25m3 Tipper Trailer полуприколка кипер Tirsan 25m3 Tipper Trailer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 50000 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2014 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
камион влекач DAF 1995 95.400 Ati
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1995 Километража 498000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража Сила
Турција, İstanbul
камион влекач Scania R450 SCANIA 4x2 камион влекач Scania R450 SCANIA 4x2 камион влекач Scania R450 SCANIA 4x2
3
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2016 Километража 650000 км Сила
Турција, İstanbul
седан Mercedes-Benz S350 CDI AMG 2016 седан Mercedes-Benz S350 CDI AMG 2016 седан Mercedes-Benz S350 CDI AMG 2016
3
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Седан
Година 09/2016 Километража 165000 км Сила
Турција, İstanbul