Филтри -

Градежни натоварувачи

Резултати од пребарување: 9762 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9762 огласа: Градежни натоварувачи

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 6807 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини натоварувач
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 7535 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 800 кг Брзина 66 км/ч
Година 2019 Километража 14200 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
нови натоварувач со тркала Sinomach 955T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3136 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 05/2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Nuland
Контактирајте го продавачот
25.670 € PLN 110.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
9.311 € PLN 39.900 PLN
Мини натоварувач
Година 2015 Километража 4361 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2017 Километража 9497 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2021 Километража 1852 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг Висина за истовар 3.08 м
Година 2011 Километража 4208 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 2350 кг
Година 2013 Километража 4042 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
27.770 € PLN 119.000 PLN
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 3.2 м
Година 2016 Километража 3585 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.8 м³
Година 2016 Километража 9700 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 1993 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Мини натоварувач
Година 07/2019 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 67.500 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг
Година 2006 Километража 3309 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
22.753 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 11448 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9762 огласа
Прикажи