Филтри -

Вилушкари на три тркала

Резултати од пребарување: 757 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

757 огласа: Вилушкари на три тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2016 Километража 13792 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2016 Километража 11726 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 7496 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м Капацитет на батерија 625 Ah
Година 2002 Километража 11876 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2014 Километража 10297 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021-10-01 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1070 м
Година 2017 Километража 8442 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 7963 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.333 €
Носивост 1500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.76 м
Година 1985 Километража 21711 м/ч Сила
Германија, Dortmund
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG216-DZ480
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 750 Ah
Година 2017 Километража 7305 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 500 Ah
Година 2016 Километража 1005 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 3001 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.23 м
Година 2014 Километража 6660 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 630 Ah
Година 2014 Километража 2490 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
аукција 133,80 € SEK 1.500 SEK
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 500 Ah
Година 2008 Километража 5302 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година 2011 Километража Сила
Германија, Krefeld
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Malmedy
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.48 м
Година 2017 Километража 17448 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2010 Километража 6741 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 6 м
Година 2009 Километража 7504 м/ч Сила
Франција, Saint Marcel les Valence
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Капацитет на батерија 625 Ah
Година 2017 Километража 5956 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м Капацитет на батерија 750 Ah
Година 2016 Километража 13904 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.9 м
Година Километража 14531 м/ч Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 757 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се