Machineryline » Индустриски недвижни имоти
Филтри -

Индустриски недвижни имоти

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите

19 огласа: Индустриски недвижни имоти, индустриски недвижности

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите
Се издава простор на отворен бетониран простор Се издава простор на отворен бетониран простор
2
Контактирајте го продавачот
0,43 € BYN 1,50 BYN
Година
Белорусија, Sluck
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ
3
Контактирајте го продавачот
12.670.000 € TRY 441.600.000 TRY
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY
3
Контактирајте го продавачот
2.010.000 US$ EUR ≈ 1.867.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година
Шпанија, Getafe
СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ
3
Контактирајте го продавачот
12.670.000 € TRY 441.600.000 TRY
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY
3
Контактирајте го продавачот
2.010.000 US$ EUR ≈ 1.867.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY
3
Контактирајте го продавачот
2.010.000 US$ EUR ≈ 1.867.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY
3
Контактирајте го продавачот
2.010.000 US$ EUR ≈ 1.867.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY СЕ ПРОДАВА ЗОНИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ZEKERİYAKÖY
3
Контактирајте го продавачот
2.010.000 US$ EUR ≈ 1.867.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ ЛОГИСТИЧКИ МАГАЦИН СО ПРОДАЖБА ВО ИСТАНБУЛ БУЈУКЧЕКМЕЧЕ
2
Контактирајте го продавачот
6.700.000 US$ EUR ≈ 6.224.000 €
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ
3
Контактирајте го продавачот
12.670.000 € TRY 441.600.000 TRY
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИСТАНБУЛ ТУЗЛА ОРХАНЛИ
3
Контактирајте го продавачот
12.670.000 € TRY 441.600.000 TRY
Година
Турција, Esenyurt/İstanbul
Контактирајте го продавачот
3.618 € PLN 15.700 PLN
Година
Полска, Stargard
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи