Филтри -

Кула кранови

Резултати од пребарување: 542 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

542 огласа: Кула кранови, градежен кран

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 132.900 €
Носивост 8000 кг Висина на подигање 48 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1500 т
Година 2008 Километража Сила
Турција
кула кран SOIMA кула кран SOIMA кула кран SOIMA
3
Контактирајте го продавачот
SOIMA
17 ч.
150.000 US$ EUR ≈ 142.300 €
Носивост 10000 кг Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 1800 т
Година 2008 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран SOIMA кула кран SOIMA кула кран SOIMA
3
Контактирајте го продавачот
SOIMA
18 ч.
120.000 US$ EUR ≈ 113.900 €
Носивост 8000 кг Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2015 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 52.190 €
Носивост 4000 кг Висина на подигање 36 м Дофаќач 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2012 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1996 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Висина на подигање 10.5 м
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 68 м
Година 2004-07-30 Километража 96798 км Сила
Холандија, Andelst
нови кула кран XZ KR 90-5
1
Контактирајте го продавачот
0,21 € PLN 1 PLN
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kraków
кула кран POTAIN Anchorage frame AK801/AK851 2.45m кула кран POTAIN Anchorage frame AK801/AK851 2.45m кула кран POTAIN Anchorage frame AK801/AK851 2.45m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Dry
кула кран POTAIN Chassis YM850-JM850 кула кран POTAIN Chassis YM850-JM850 кула кран POTAIN Chassis YM850-JM850
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран POTAIN IGO 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 41 м Дофаќач 35 м
Година 05/1996 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
кула кран TEREX CTT 91 2.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
12.270 € CZK 299.000 CZK
Дофат на стрела 24 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1994 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
кула кран TEREX CTT 51 A-2 TS 10
1
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран LIEBHERR 140 EC-H 8 кула кран LIEBHERR 140 EC-H 8 кула кран LIEBHERR 140 EC-H 8
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 1990 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
19.390 € PLN 90.800 PLN
Висина на подигање 35.1 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 2003 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
17.700 € PLN 82.890 PLN
Висина на подигање 35.1 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2003 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
17.130 € PLN 80.230 PLN
Висина на подигање 35.1 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2004 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
18.890 € PLN 88.500 PLN
Висина на подигање 35.1 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 2003 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
аукција 9.745 € NOK 100.000 NOK
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, Råde
кула кран LIEBHERR 140 EC-H Litronic кула кран LIEBHERR 140 EC-H Litronic кула кран LIEBHERR 140 EC-H Litronic
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.92 т
Година 1999 Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 542 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се