Филтри -

Машини за виткање лим

Резултати од пребарување: 1455 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1455 огласа: Машини за виткање лим, машини за виткање

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 2050 мм Дебелина на лимот 6 мм
Година 1992 Километража СБК
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража СБК СБК
Германија, Sinsheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 71,64 € SEK 800 SEK
Година 1980 Километража СБК
Шведска, Eslöv
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1985 Километража СБК
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 1067 мм
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
машина за виткање лим Máquina manual 3 en 1 de 1016 mm машина за виткање лим Máquina manual 3 en 1 de 1016 mm машина за виткање лим Máquina manual 3 en 1 de 1016 mm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
аукција 161,20 € SEK 1.800 SEK
Работна ширина 2250 мм
Година Километража СБК
Шведска, Eslöv
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Работна ширина 2000 мм Дебелина на лимот 1 мм
Година Километража СБК
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Работна ширина 2540 мм Дебелина на лимот 2 мм
Година 1982 Километража СБК
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Работна ширина 2540 мм Дебелина на лимот 1 мм
Година Километража СБК
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 2 мм Дебелина на лимот 250 мм Сила 3.8 kW Напон 400
Година Километража СБК
Германија, Ahaus
машина за виткање лим FASTI 2095-20-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража СБК
Германија, Eislingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража СБК
Германија, Eislingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна ширина 4050 мм Притисок 260 т
Година Километража СБК СБК
Холандија, Wijchen
машина за виткање лим Biegemaster BMH 830 машина за виткање лим Biegemaster BMH 830 машина за виткање лим Biegemaster BMH 830
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража СБК
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Италија, Zona Industriale scerne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Marinha Grande
нови машина за виткање лим Гибка металла на гидравлическом листосгибочном прессе Yawei РВС нови машина за виткање лим Гибка металла на гидравлическом листосгибочном прессе Yawei РВС
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Украина, м.Дніпро
нови машина за виткање лим листосгибочный пресс Durma AD-R 25100 нови машина за виткање лим листосгибочный пресс Durma AD-R 25100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Украина, м.Дніпро
нови машина за виткање лим  Yawei РВС 160-4100 нови машина за виткање лим  Yawei РВС 160-4100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Украина, м.Дніпро
нови машина за виткање лим Гибка металла 5-6 мм на гидравлическом листосгибочном прессе Yaw нови машина за виткање лим Гибка металла 5-6 мм на гидравлическом листосгибочном прессе Yaw
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 1995 Километража СБК
Шпанија, Alcobendas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража СБК
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Португалија, Mozelos VFR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1455 огласа
Прикажи
Претплати се