Филтри -

Опреми за земјени работи

Резултати од пребарување: 4566 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4566 огласа: Опреми за земјени работи, машини за земјени работи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2010 Километража 11995 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година Километража 8614 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1986 Километража 4059 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 5443 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1988 Километража 1240 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2006 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2006 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Компактор
Година 2004 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.620 €
Булдожер
Година 05/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 99.640 €
Булдожер
Година 2010 Километража 10800 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 2012 Километража 11498 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Компактор
Година 2014 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Компактор
Година 2008 Километража 536 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Грејдер
Година 1990 Километража 6345 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 1998 Километража 1 м/ч Сила
САД
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1981 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1990 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1982 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Суспензија хидраулично
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Суспензија хидраулично
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Суспензија хидраулично
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.980 €
Компактор
Година 02/2016 Километража 940 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4566 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се