Филтри -

Кранови

Резултати од пребарување: 5778 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5778 огласа: Кранови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.510 € PLN 260.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 - 4.1 Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bogucin
Import-Export Artur Stróżyk
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 50 м Брзина 80 км/ч
Година 2002 Километража 50000 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC100C Sany all terrain crane 100Ton Висина на подигање 27 м Дофаќач 27 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12760 кг Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 459896 км Сила
Холандија, Boxtel
Контактирајте го продавачот
167.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 2380 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 286680 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 13300 кг Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 1202543 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 1470 кг Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 132011 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 13580 кг Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 1004557 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 13360 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 580365 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6165 кг Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 522476 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 15225 кг Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 720178 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 10.7 м
Година 2018-01-01 Километража 445 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
89.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 5500 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 860065 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6593 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 502258 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6640 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 328509 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
67.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11910 кг Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 666983 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7690 кг Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 370360 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12258 кг Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 404813 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
77.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11820 кг Евро Euro 3
Година 01/2007 Километража 566869 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
98.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10875 кг Евро Euro 4
Година 01/2010 Километража 394277 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1994 Километража 116283 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 16000 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 661805 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 13387 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 645675 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
56.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12731 кг Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 276540 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1988 Километража 5676 м/ч Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7650 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 251418 км Сила
Холандија, Meerkerk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5778 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се