Филтри -

Градежни машини Sany

Резултати од пребарување: 1760 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1760 огласа: Градежни машини Sany

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.430 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Мини багер
Евро Euro 2
Година 01/2020 Километража 950 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Багер гасеничар
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.490 €
Багер гасеничар
Година 04/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.960 US$ EUR ≈ 10.980 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 281.2 кг
Година 09/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.200 US$ EUR ≈ 23.140 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 1066 кг
Година 08/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Багер гасеничар
Носивост 281.2 кг
Година 02/2022 Километража 539 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
44.960 US$ EUR ≈ 41.290 €
Багер гасеничар
Носивост 2273 кг
Година 04/2021 Километража 834 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.750 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 13500 кг
Година 2021 Километража 519 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.210 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 01/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250S Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2019 Километража 3500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел STC750S Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 75 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2017 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
72.800 US$ EUR ≈ 66.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 21000 кг
Година 01/2023 Километража Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 60000 кг Дофат на стрела 53 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 350000 кг Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 42 м Брзина на подигање на товар 140 м/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови вибрационен валјак за земја Sany SSR 220C 8H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Stockport
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
багер гасеничар Sany SY 215 C багер гасеничар Sany SY 215 C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 800 м/ч Сила
Украина, м.Київ
нови натоварувач со тркала Sany SW 978 K1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1760 огласа
Прикажи