Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 1105 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1105 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Linares
пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5 52M BSF16H на шасија Mercedes-Benz  5050 пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5 52M BSF16H на шасија Mercedes-Benz  5050 пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5 52M BSF16H на шасија Mercedes-Benz  5050
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 52M BSF16H
Година 2004 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Granada
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 180000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Возило со дигалка со корпа
Модел T170 Носивост 650 кг
Година 2002 Километража 363584 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел K38L
Година 11/2015 Километража 78000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Пумпа за бетон
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Пумпа за бетон
Година 09/2001 Километража 274000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/1987 Километража 487000 км Сила
Грција, Aspropirgos
пумпа за бетон Cifa  на шасија Mercedes-Benz 3243 пумпа за бетон Cifa  на шасија Mercedes-Benz 3243
2
Контактирајте го продавачот
236.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 04/2015 Километража 78562 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
89.840 € PLN 387.800 PLN
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 385000 км Сила
Полска, Gowino
камион-мешалка Mercedes-Benz 3540
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Камион-мешалка
Носивост 35000 кг
Година 06/2017 Километража 147856 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
31.400 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 18000 кг
Година 03/2006 Километража 232077 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 05/2016 Километража 182000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 149059 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
217.400 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Actros 3241 Putzmeister 26-3 m пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Actros 3241 Putzmeister 26-3 m пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz Actros 3241 Putzmeister 26-3 m
3
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 08/2004 Километража 399000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Автодигалка
Носивост 8870 кг
Година 2000 Километража 120090 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
151.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2023 Километража 5000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
аукција 54.770 € CZK 1.390.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 05/2001 Километража 300000 км Сила
Чехија, Vsetín 1
Контактирајте го продавачот
178.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел TBR260 Носивост 250 кг
Година 2023 Километража 1170 км Сила
Германија, Dorsten
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Stetter, 8x4 Steel springs камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Stetter, 8x4 Steel springs
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007-02-01 Километража 271000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 98567 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
59.450 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2006-11-29 Километража 367591 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Автодигалка
Година Километража 813199 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
103.700 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 34000 кг
Година 2017 Километража 224600 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1105 огласа
Прикажи
Претплати се