Филтри -

Возила со дигалки со корпа

Резултати од пребарување: 1097 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1097 огласа: Возила со дигалки со корпа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
Контактирајте го продавачот
27.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Марка на лифт OMME Модел 2600 Висина на подигање 25.8 м Дофат на стрела 12.6 м Работна висина на подигање 26 м
Година 2006 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T 370 Висина на подигање 37 м
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 415 кг Евро Euro 4
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-05-13 Километража 131790 км Сила
Белгија, Bree
возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт WUMAG Модел WT 300 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 19.5 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2010 Километража 77000 км Сила
Полска, Rzeszów
аукција 267 € SEK 3.000 SEK
Носивост 230 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 65727 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 5.606 € SEK 63.000 SEK
Носивост 300 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1623 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел TK145 Работна висина на подигање 14.5 м
Година 09/2006 Километража 208318 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Носивост 1065 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 322963 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Работна висина на подигање 18.4 м
Година 2014-01-29 Километража 38239 км Сила
Холандија, Andelst
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS boom lift bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
34.600 € PLN 149.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Работна висина на подигање 20.2 м
Година 2013 Километража 60000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел HX195 Дофат на стрела 9.45 м Работна висина на подигање 19.65 м
Година 2019 Километража 46000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
24.680 € PLN 106.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 87240 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
28.830 € PLN 124.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20 C Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2011 Километража 34928 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar - 21 m CMC PLA212 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar - 21 m CMC PLA212 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar - 21 m CMC PLA212 boom lift bucket truck
3
Контактирајте го продавачот
31.600 € PLN 136.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт CMC Модел PLA 212 Дофат на стрела 12 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2012 Километража 76000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Multitel Модел MJ226 Висина на подигање 20.6 м Дофат на стрела 12.4 м Работна висина на подигање 22.6 м
Година 2017 Километража 19831 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20 CH Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 8.5 м Работна висина на подигање 20 м
Година 08/2011 Километража 28287 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 130 кг Модел Galaxylift GT18-12 Висина на подигање 15.2 м Дофат на стрела 12.5 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2006 Километража 215512 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220 кг Марка на лифт GSR Модел E290PX Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15.6 м Работна висина на подигање 29 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350 кг Марка на лифт WUMAG Модел WT 270 Дофат на стрела 19.8 м Работна висина на подигање 27 м
Година 2008 Километража 90050 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 201 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт Multitel Модел MTE 230 EX Дофат на стрела 16 м Работна висина на подигање 23 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година Километража 24965 км Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1097 огласа
Прикажи
Претплати се