Филтри -

Градежни машини Hamm

Резултати од пребарување: 695 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

695 огласа: Градежни машини Hamm

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража Сила
Романија, Bihor
валјак за асфалт Hamm DV90 валјак за асфалт Hamm DV90 валјак за асфалт Hamm DV90
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 5550 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1307 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2011 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
105.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 12/2017 Километража 247 м/ч Сила
Германија, Lübeck
валјак за асфалт Hamm HD+ 110i VO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража 197 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 12/2022 Километража 27 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 12/2019 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 12/2022 Километража 147 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 407 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Комбиниран валјак
Година 2014 Километража 4223 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
16.490 € PLN 71.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1815 м/ч Сила
Полска, Grodków
вибрационен валјак за земја Hamm H13ix / 13000kg / 3600h / Service history вибрационен валјак за земја Hamm H13ix / 13000kg / 3600h / Service history
2
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 3600 м/ч Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2393 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 80 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 1787 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбиниран валјак
Година 2011 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
19.050 € PLN 82.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 453 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
53.400 US$ EUR ≈ 49.210 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 3879 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1064 м/ч Сила
Франција, Paris
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 695 огласа
Прикажи
Претплати се