Филтри -

Опреми за бетонски работи Sany

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Опреми за бетонски работи Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 72m on BENZ6555
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 09/2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Sany
Година 08/2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Sany
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови пумпа за бетон Sany SYG5360THB 470C-10 (СЗ-АМ)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Sany
Година 03/2021 Километража 15494 км Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2015 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.440 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 54m
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
нови стационарна пумпа за бетон Sany 6016C-5S нови стационарна пумпа за бетон Sany 6016C-5S нови стационарна пумпа за бетон Sany 6016C-5S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 09/2015 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се