Machineryline » Градежни машини » Аукции за продажба градежни машини
Филтри -

Аукции за продажба градежни машини

Резултати од пребарување: 2366 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2366 огласа: Аукции за продажба градежни машини

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
CFD A2E
1 ч.
аукција 93.000 € Без ДДВ
Локомотива
Година 1990 Километража Сила
Франција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 12.454 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 8791 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 25.527 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 4900 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 13.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража 152000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 17.075 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража 3600 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Zeebrugge
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Мешалка за бетон
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
BOSCH
2 ч.
аукција аукција
Градежен миксер
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
аукција 22.480 € SEK 252.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 14126 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Канцелариски контејнер
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 840,30 € DKK 6.250 DKK
Машина за сечење асфалт
Година 2022 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline