Филтри -

Градежни машини Liebherr

Резултати од пребарување: 2413 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2413 огласа: Градежни машини Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
113.800 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5825 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 Висина на подигање 50 м
Година 01/1990 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM LTM 1030 Висина на подигање 41 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2001 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
86.409,65 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 24000 кг
Година 2010 Километража 15500 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
55.731,67 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
38.210 € PLN 165.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 13500 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
1.350 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
53.500 US$ EUR ≈ 49.480 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 9061 м/ч Сила
Украина, Колодяжне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 14000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 58000 км Сила
Шведска, Bålsta
автодигалка Liebherr LTM 1400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража 23528 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 74000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 3800 м/ч Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 38 м
Година 2008 Километража 92000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
кран гасеничар Liebherr LR 1300 кран гасеничар Liebherr LR 1300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Liebherr LR 1160 кран гасеничар Liebherr LR 1160 кран гасеничар Liebherr LR 1160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
199.800 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 10145 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 20229 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2018 Километража 5390 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2001 Километража 118000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1100 4.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 155000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
кран гасеничар Liebherr  HS 843 HD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 37 м Носивост 60000 кг
Година 1998 Километража 20000 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 30 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1993 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33.8 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2413 огласа
Прикажи
Претплати се