Филтри -

Пумпи за бетон Sany

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Пумпи за бетон Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 62 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
нови пумпа за бетон Sany SYG5360THB 470C-10 (СЗ-АМ)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYG5360THB 470C-10 (СЗ-АМ) Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10 нови пумпа за бетон Sany SYG5260THB 390 C10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYG 5260 THB 390C-10 Висина на подигање на бетон 38.1 м Резервоар за вода 600 л Притисок 320 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany
Година 06/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 55.99176 м
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
133.333 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5442THB Висина на подигање на бетон 62 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 350 бар Капацитет 150 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2020 Километража 23000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.570 €
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck нови пумпа за бетон Sany SYM5330THB1F 43M Concrete Pump Truck
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 430C-10A Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 699.9226 л Притисок 129.9662 бар Капацитет 119.9438 m3/ч Тип на кабина дупла кабина
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 320C-10 Brand New 32M Concrete Pump Truck
Година 09/2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5332THB 490C-8S
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5180THBES
Година 2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5210THBF 330C-10
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5538THB 670C-10
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 67 м
Година 08/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5210THBF 330C-10
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5290THBES 430C-10
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock пумпа за бетон Sany 2015 Brand Original 38M Concrete Pump Truck Stock
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон Beton Pumping Trailer
Година 2015 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5540THBF 680C-10
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон new 71m SYM5552THB 710SA
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5548TBBF 720C-10
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.610 €
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5313THB Висина на подигање на бетон 46 м
Година 2014 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 56 м
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.100 €
Марка на пумпа за бетон Sany
Година 2012 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.920 €
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 52 м
Година 02/2012 Километража 8000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.920 €
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5382THB Висина на подигање на бетон 30 м
Година 01/2014 Километража 2300 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се